שכונות מומלצות
להשקעה במדריד

שקיפות ● רכישה בטוחה ● תשואה

סלמנקה

שכונת אפר-קלאס, יוקרתית השופעת באוכלוסיה בורגנית, חנויות מותגים ומסעדות פאר. מצד שני, השכונה מאופיינת באופי ספרדי מסורתי וניתן לחוש בה את אורח החיים הספרדי הישן.

סלמנקה הינה השכונה היקרה ביותר במונחים של מחיר קניה למ"ר לקניה או להשכרה.

זרים רבים המגיעים למדריד לצרכי עבודה בוחרים בסלמנקה, מאחר וזו שכונה אותנטית, בטוחה מאד, מחוברת היטב למרכז העיר ולאזור העסקים. מגוון רב של מסעדות וברים, לצד בתי כל בו יוקרתיים אך יחד עם אומנות וארכיטקטורה יפה של בניינים ורחובות .

השכונה מיועדת למי שרוצה להיות קרוב למרכז אך לא ממש אך יחד עם זאת רוצה להיות במרחק הליכה מכל דבר.

מלסניה

השכונה המועדפת ע"י הצעירים . השכונה ידועה בחיי הלילה שלה. מלסניה מיועדת לאנשים המעוניינים להיות במרכז העניינים כל הזמן. מאופיינת בבארים רבים, מוסיקה ואווירה צעירה וסטודנטיאלית. בעלת אטמוספירה דינמית ואינטנסיבית. השכונה לא רק צעירה ותוססת אלא גם מהווה חלק מהאומנות העכשווית. אווירת השכונה מזכירה אווירה כפרית שבה רבים מהדיירם מכירים זה את זה.

בחירת דירה להשקעה בשכונה צריכה להיות מאז זהירה ורצוי לפעול בחוכמה על מנת לא להשקיע בדירה הנמצאת מעל מקום בילוי סוער ורועש.

ג'סטיקה, אלונסו מרטינז

שכונה בעלת נינוחות ספרדיים טיפוסיים.ביחד עם סלמנקה מהווה השכונה את מקום מושבם של פוליטיקאים רבים, עורכי דין, בנקאיים ואנשי פיננסים.

לשכונה סטייל "פריזאי". מעצבים רבים פתחו בה את הסטודיו שלהם לצד בוטיקים של שפים ואומנים שונים.

השכונה נחשבת לאחת היוקרתיות והיקרות במרכז העיר. בשכונה מתערבבים יחדיו חיי אופנה צעירה עם אופנת יוקרתית בעלת אפיון צרפתי.

צ'מברי

מצד אחד קרובה למרכז העיר אך מצד שני מאד שקטה. דקות הליכה ממרכז העיר אך ללא כל רעש של התיירים הרבים המגיעים למדריד. השכונה מתנהלת לפי המסורת הספרדית, עם שווקים מקומיים ומסעדות טאפס רבות.

ניתן למצוא בשונה לצד צעירים רבים גם משפחות עם ילדים, אנשים מבוגרים וסטודנטים מכל העולם.

צ'ואקה

השכונה מפורסת בזכות קהילת הלה"בים המתגוררת בה. זוהי שכונה ספרדית טיפוסית עם בניינים ישנים, בתי קפה ורשתות מזון. בשכונה אווירה מחשמלת ונעימה מאד סביב שוק סאן טנטון.

השכונה ממוקמת במרכז מדריד ושוכנות בה טברנות רבות. השכונה מתאימה לחובבי הגורמה הספרדי ובעלת צביון טרנדי וצעיר.

לה לטינה

זאת שכונה עם הגוון הספרדי החזק ביותר בעיר. בלב השכונה נמצא אחד הרחובות העמוסים ביותר מבחינת בארים ומסעדות טאפס רבות. בשכונה מבנים היסטוריים רבים, כמו הקתדראלה הגדולה ומבנה האופרה. לה לטינה הינה השכונה האותנטית ביותר הנמצאת במרכז העיר אך יחד עם זאת יחסית זולה לשאר השכונות במרכז.

רוצים לקבל פרטים נוספים? השאירו פרטים:

לאחר השארת הפרטים יישלח אליכם במייל מדריך מקיף כולל עצות חשובות על רכישת בית במדריד.

מדריך קניית נדל"ן במדריד

בהשארת הפרטים ולחיצה על שליחה הנך מאשר קבלת דיוור למידע אודות נדל"ן להשקעה במדריד

© כל הזכויות שמורות

logo-madrid-estate-6

נבנה ע"י תנופה בניית אתרים

אל תפספסו את המדריך המלא...

מלאו את פרטיכם ותקבלו למייל את
המדריך המלא לרכישת נדל"ן בספרד

מדריך קניית נדל"ן במדריד
דילוג לתוכן