מידע למשקיע
למה להשקיע במדריד

שקיפות ● רכישה בטוחה ● תשואה

מדריד הינה עיר הבירה של ספרד ומקום מושבם של המלך, הממשלה, הפרלמנט ובית המשפט העליון. במדריד כ-3.3 מיליון תושבים, העיר הגדולה בספרד. בשטח העיר רבתי מתגוררים כ-6.5 מיליון תושבים. מדריד שוכנת בגובה של 667 מטר והיא עיר הבירה הגבוהה באיחוד האירופי.​

מדריד נחשבת לעיר קוסמופוליטית ומדורגת כאחת הערים היפות באירופה. במדריד סגנונות בניה ייחודיים ולצד סגנון אדירכלי עתיק ניתן למצוא סגנונות בניה מודרניים. למדריד תרבות עשירה וחיי לילה תוססים מאד.​

בעבר הייתה מדריד בירת האימפריה הספרדית ומסיבה זו הצטברו בה אוצרות אומנות רבים המוצגים במוזיאונים הרבים. בנוסף, במדריד מספר אתרים תרבותיים והיסטוריים חשובים כמו הארמון המלכותי, התיאטרון המלכותי, פארק "רטירו", הספרייה הלאומית של ספרד והמוזיאון הלאומי לארכאולוגיה של ספרד.

מזג האוויר באזור מדריד הוא ים-תיכוני, וכולל רוחות קרות הנובעות מגובה העיר ביחס לפני הים, שלגים לפרקים וטמפרטורות היורדות לעתים תכופות מתחת לאפס. בחודשי הקיץ מזג האוויר נוטה להיות חם עם טמפרטורה של מעל 30°C, שלעתים רחוקות מגיעה אף ל-40°.

מדריד מהווה מקור משיכה לסטודנטים רבים ונמצאות בה שש אוניברסיטות ציבוריות מהמובילות בעולם. כ- 220 אלף סטודנטים ממרכז ודרום אמריקה מגיעים ללמוד במדריד מדי שנה.

הרכבת התחתית של מדריד היא בין מערכות הרכבת התחתית הגדולות והטובות בעולם ובין עשר המערכות הארוכות בעולם.

מספר התיירים המגיעים כל שנה למדריד נאמד בכ – 15 מיליון.

במהלך השנים האחרונות היוותה מדריד את אחד השווקים הנדל"ניים הגרועים ביותר. בשנים אלו ירדו מחירי הדירות באופן חד, ההשקעות ירדו באופן דרסטי, מחירי השכירות ירדו אף הן ובכלל היה קשה לקבל משכנתא מבנקים ספרדים.

בסקר של חברת PWC שפורסם בתחילת 2015 נבחרה מדריד כיעד השלישי בטיבו באירופה להשקעות נדל"ן. הדגש בדו"ח היה על ערים שנפגעו קשה ממשבר הנדל"ן ובתוכן מדריד. מדריד היתה אחת הערים שחוו קפיצה חדה בדירוג ( עליה של 16 מקומות). עם ההרחבה המוניטרית שמוביל הבנק האירופאי, נראה שמדריד תהיה אחת הנהנות העיקריות ממנו. בגרף המצורף ניתן לראות את הירידה החדה במספר המשכנתאות, אך עם ההקלות המוניטריות האחרונות אין ספק שניתן להניח שמספר המשכנתאות יגדל ובמקביל תחל עליית מחירים, כפי שקרה בארה"ב.

נכון להיום עיקר הרוכשים בשוק במדריד הינם משקיעים זרים אך אין ספק שברגע שהבנקים המקומיים למשכנתאות יתחילו לתת שוב משכנתאות למקומיים נחווה ריצה של משקיעים מקומיים לעבר הנדל"ן בעיר.

גם הירידה החדה במספר התחלות הבניה תעשה את שלה, וברגע שמלאי הדירות למכירה יצטמצם הדבר יוביל בוודאות לעליות מחירים.

בנוסף לכך גם הירידה במספר המובטלים שמלווה את ההתאוששות בספרד כמו גם העליה בתל"ג לנפש יעשו את שלהם ויגרמו לעליית מחירים בשנים הבאות.

רוצים לקבל פרטים נוספים? השאירו פרטים:

לאחר השארת הפרטים יישלח אליכם במייל מדריך מקיף כולל עצות חשובות על רכישת בית במדריד.

מדריך קניית נדל"ן במדריד

בהשארת הפרטים ולחיצה על שליחה הנך מאשר קבלת דיוור למידע אודות נדל"ן להשקעה במדריד

© כל הזכויות שמורות

logo-madrid-estate-6

נבנה ע"י תנופה בניית אתרים

אל תפספסו את המדריך המלא...

מלאו את פרטיכם ותקבלו למייל את
המדריך המלא לרכישת נדל"ן בספרד

מדריך קניית נדל"ן במדריד
דילוג לתוכן