צוות M2M

שקיפות ● רכישה בטוחה ● תשואה

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מקומיים וזרים המתגוררים במדריד.

צוות החברה מתמקד במתן שירות אישי למשקיע הבודד. אנו נפעל עבורך בכל ערוצי החיפוש, ננהל מו"מ עם המוכרים עד לקבלת העסקה הטובה ביותר וננהל עבורך את כל תהליך הרכישה וההשכרה.

ל- M2M שיתופי פעולה עם בנקים, בנקים למשכנתאות, משרדי רו"ח, מהנדסים, עורכי דין, אדריכלים ומעצבים.

אילן

מנהל השקעות ומנהל קרנות נאמנות בעברו. מומחה להשקעות בינ"ל. משקיע מזה כ – 18 שנה בשוקי הנדל"ן העולמיים. בעל תואר שני במינהל עסקים. חובב ספורט ובעיקר טניס. מביא לחברה ניסיון רב של משקיע פרטי.

אילן דורון
פייר

פייר

יזם בנפשו ומבעלי החברה אותה ייסד ב- 2009. לאחר שהוא ושותפיו חוו קשיים גדולים במציאת השקעות נדל"ן וניהולן במדריד הם החליטו להקים את החברה על מנת לתת פתרונות למשקיעי נדל"ן זרים במדריד. פייר הינו אנגלי וצרפתי, התגורר בעבר בפריז, ניס, בייג'ינג, לונדון וברצלונה. עבד כיועץ פיננסי בכיר במספר חברות נדל"ן בינ"ל. אוהב לטייל, ולרקוד סלסה.

אראש

גדל באיטליה ובספרד, התגורר בעבר בארה"ב ובברזיל. אוהב לטייל ודובר 8 שפות.הוריו ממוצא פרסי אך הוא נולד וגדל בטוסקנה. בעל הכרות מעמיקה עם שכונותייה ורחובותיה של מדריד. חובב מסעדות טאפאס ויין.

אראש
פייר

הקטור

גדל בניו יורק. יודע בדיוק מה זה אומר להגיע למדריד וכמה קשה להשקיע בה. אחרי מספר שנים כיועץ ומנהל פיתוח עסקי, ובעל תואר מאסטר ביחסים בינ"ל. מבין היטב את דרישות ההשקעה של משקיעים בינ"ל.

רוצים לקבל פרטים נוספים? השאירו פרטים:

לאחר השארת הפרטים יישלח אליכם במייל מדריך מקיף כולל עצות חשובות על רכישת בית במדריד.

מדריך קניית נדל"ן במדריד

בהשארת הפרטים ולחיצה על שליחה הנך מאשר קבלת דיוור למידע אודות נדל"ן להשקעה במדריד

© כל הזכויות שמורות

logo-madrid-estate-6

נבנה ע"י תנופה בניית אתרים

אל תפספסו את המדריך המלא...

מלאו את פרטיכם ותקבלו למייל את
המדריך המלא לרכישת נדל"ן בספרד

מדריך קניית נדל"ן במדריד
דילוג לתוכן