אודותנו

שקיפות ● רכישה בטוחה ● תשואה

M2M היא חברה העוסקת במציאת פתרונות השקעה אישיים למשקיעי נדל"ן ישראלים וזרים במדריד. החברה מספקת מעטפת שירותים כוללת להשקעה בליווי בנקים, עורכי דין, רואי חשבון ואדריכלים.

אנו פועלים מזה כתשע שנים בשוק הדיור במדריד ומכירים היטב את השכונות, הרחובות והבניינים. לחברה קשרים עסקיים רחבים עם סוכנויות ומתווכים רבים בעיר כמו גם עם הבנקים ובעלי בתים. אנו ממנפים את יכולתנו בכל ערוצי החיפוש בשוק על מנת לאתר עבורך את ההשקעה המתאימה לך.

צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מקומיים וזרים המתגוררים במדריד ומתמקד במתן שירות אישי למשקיע הבודד. הדרך הייחודית שלנו באיתור הנכס המתאים תוביל אותך בדרך חופשיה נקייה וללא קשיים להשקעה רווחית. אנו נפעל עבורך בכל ערוצי החיפוש, ננהל מו"מ עם המוכרים עד לקבלת העסקה הטובה ביותר וננהל עבורך את כל תהליך הרכישה.​

ההשקעה בנכס הולכת יד ביד עם ניהול נכון של הנכס. לחברת M2M ניסיון רב בהשכרת דירות לזרים המתגוררים במדריד. מחלקת השכירות שלנו מאתרת שוכרים איכותיים בלבד ודואגת לטפל בכל נושאי השכירות, גביה ותשלומי שכ"ד בזמן, תחזוקה של הדירה, חידוש חוזי שכירות, כניסה ויציאה מסודרת של הדיירים, וכן השכרות לטווח קצר וארוך.

רוצים לקבל פרטים נוספים? השאירו פרטים:

לאחר השארת הפרטים יישלח אליכם במייל מדריך מקיף כולל עצות חשובות על רכישת בית במדריד.

מדריך קניית נדל"ן במדריד

בהשארת הפרטים ולחיצה על שליחה הנך מאשר קבלת דיוור למידע אודות נדל"ן להשקעה במדריד

© כל הזכויות שמורות

logo-madrid-estate-6

נבנה ע"י תנופה בניית אתרים

אל תפספסו את המדריך המלא...

מלאו את פרטיכם ותקבלו למייל את
המדריך המלא לרכישת נדל"ן בספרד

מדריך קניית נדל"ן במדריד
דילוג לתוכן